UKRAINE

Політика в області якості

в компанії "Hazera Seeds"

Компанія Hazera Seeds прагне стати переважним постачальником насіння на основних ринках через забезпечення високої якості продукції та послуг. Компанія Hazera усвідомлює, що її успіх складається з надання клієнтам товарів і послуг, що задовольняють їхні потреби.

Діяльність Hazera зосереджена на виробництві і продажу насіння з потенційно високим рівнем рентабельності. З метою забезпечення високої якості насіння ми дотримуємося прийнятих в галузі високих стандартів у всіх напрямках нашої діяльності.

Керівництво Компанії робить все можливе, щоб створити безпечне та комфортне робоче середовище, в якому у кожного працівника існує можливість робити внесок в розвиток Компанії та домагатися особистого успіху.

В усіх ланках нашої виробничої діяльності ми ретельно дотримуємося міжнародних стандартів якості, безпеки та екології. Наша прихильність до соціальної відповідальності бізнесу потребує постійно розвивати та вдосконалювати інтегровану систему контролю якості, безпеки та екології.

Керівництво Компанії спрямовує співробітників на дотримання  чинного законодавства та підзаконних нормативно-правових актів в усіх суттєвих аспектах. Від працівників очикується прийняття зважених рішень щодо питань ділової поведінки, а також звертання за вказівками, якщо найкращий шлях вирішення питання не повністю зрозумілий.

Ми відкрито оголошуємо всім нашим працівникам, клієнтам, постачальникам і партнерам про нашу прихильність до високої якості продукції.

Керівництво Компанії та його члени, кожен у межах своєї відповідальності, несуть  повну відповідальність за реалізацію цієї політики.

Рамі Дар

Генеральний директор

 
Youtube LinkedIn Facebook Limagrain

Меню

Пошук

Прямі посилання

  • Карта світу
  • Регіональні заходи
  • Нові сорти/гібриди
  • Посилання
  • Відео

 

Цей веб-сайт

 

Дисклеймер

This website is part of the Hazera International corporation - see www.hazera.com