UKRAINE

Продукція та вимоги до якості


ХАРАКТЕРИСТИКИ ЯКОСТІ ПРОДУКТІВ ТА ТЕРМІНОЛОГІЯ
Дисклеймер
Веб-сайт компанії "Хазера" був створений з особливою ретельністю. Однак "Хазера Сідс Б.В." та / або її дочірні компанії, які в подальшому тексті також називатимуться "Хазера", не дають ніяких гарантій (явних чи неявних), що представлена ​​інформація (в тому числі різні описи гібридів і технічні рекомендації з вирощування, що містяться або згадані на цьому веб -сайті) є повною, точною і підходить для всіх цілей користувачів даного веб-сайту. 

Відповідно, компанія "Хазера" не несе відповідальності за прямі, непрямі, випадкові та інші ушкодження або втрати прибутку в результаті використання даного веб-сайту. Крім того, компанія "Хазера" не несе відповідальності за збиток будь-якого роду, в результаті  неможливості використання цього веб-сайту.

Технічні дані та рекомендації на даному сайті, були зібрані з особливою ретельністю. Вони базуються на загальному досвіді та випробуваннях компанії Никерсон-Цваан. Ця інформація призначена допомагати професійним виробникам і користувачам, які повинні також враховувати місцеві умови вирощування. Відповідно, ці рекомендації не дають гарантію успішного врожаю.

Компанія "Хазера" залишає за собою право змінювати зміст даного веб-сайту, в тому числі Загальні положення та умови для використання веб-сайту "Хазера", будь-яким способом, в будь-який час, з будь-якої причини без попереднього повідомлення. Компанія "Хазера" не несе жодної відповідальності за можливі наслідки таких змін. Змінювати цей веб-сайтдозволяється тільки персоналу, уповноваженому компанією "Хазера".
  
ESA характеристики продукта для прецизійного насіння овочевих культур
Ці характеристики для проростання прецизійних насіння, гібридної чистоти прецизійних насіння і здорового насіння засновані на стандартах ESA.
 
Ці характеристики не призначені як мінімальні стандарти для поставки. Якщо випробування якості "Хазера" дали оцінки нижче, ніж вказані в характеристиках, то "Хазера" інформуватиме потенційних покупців насіння. Ці дані призначені для інформації про очікувану якість насіння, аби покупці могли зробити свою власну оцінку і вирішити чи задовольняє таке насіння їх вимогам.
 
ESA характеристики насіння овочевих культур
Овочівництво стало вузькоспеціалізованою та інтенсивною діяльністю. В результаті постійно зростаючого попиту на більш високу якість овочів і ріст-концентратів потрібне вдосконалення посівного матеріалу.
 
Попит на конкретні форми насіння та отримання додаткової інформації про якість насіння сильно збільшився у зв'язку з необхідністю отримання певної кількості рослин.
 
Насіння – це натуральний продукт. Не рідко різні умови навколишнього середовища впливають на кінцевий результат. Тому часто немає можливості надати детальну інформацію про появу інших фізичних характеристиках насіння. Щоб якомога більше задовольнити побажання клієнтів, компанія "Хазера" склала стандарти якості для різних категорій насіння.
 
Відсоток проростання, які вказує "Хазера", - є мінімальними вимогами відповідно до ISTA.
  
Загальні терміни
Звичайне насіння
Насіння не підлягає спеціальним обробкам, вони продаються на вагу або поштучно, при цьому звичайне насіння відповідає міжнародним стандартам.
 
Прецизіонне насіння
Насіння підлягає додатковій обробці, має однаковий розмір та високі показники проростання. Прецизійне насіння продається поштучно.
 
Пророщене насіння
Насіння стимулюють до більш високого, однорідного та пришвидшеного польового проростання.
 
Дражироване насіння
Насіння вкрите матеріалом для однорідності розміру та форми, що поліпшує можливість висіву.
Дражироване насіння продається поштучно.
 
Насіння вкриті плівкою
Насіння повністю вкрите плівковим шаром зі змістом інсектицидів, зазвичай кольоровим, при цьому воно зберігає свою природню форму.  Насіння продається поштучно.
 
Насіння вкрите клеєм
Насіння вкрите засобами захисту рослин на клеєвій основі. Зазвичай покриття кольорове. 
 
Проростання
Показники проростання визначаються відповідно до процедур ISTA і визначаються на день відправки. 
 
Чистота гібрида
Коефіцієнт чистоти гібрида визначається як відсоток отриманих рослин з партії, які зустрічаються в описах гібрида.
 
ESA рeкoмeндaції карантинних вимог насіння
З метою забезпечення поставок "здорового" насіння і виконання вимог Директиви Консула ЄС від 2002/55 /EC, компанія "Хазера", застосовує різні методи контролю та боротьби з хворобами, які передаються через насіння. Дані методики можуть включати, але не обмежуватися ними: програми по тестуванню насіння, інспекція полів, захист виробництва насіння, обробка насіння й інші способи дезінфекції насіння.
 
ISHI-Veg розробила Інструкцію до Методики Тестування «Здоров'я» насіння, яка включає форми протоколів для тестування. Компанія "Хазера" виконує вимоги ISHI-VEG щодо мінімальних розмірів репрезентативних вибірок для тестування.
 
Інформація щодо протоколів тестування ISHI-Veg і рекомендованих мінімальних розмірів пробних партій можна знайти на сайті: http://www.worldseed.org/isf/ishi_vegetable.html

Якість та здоров'я насіння
Компанія "Хазера" дотримується всіх вимог законодавства, що випливають із законів про маркетинг і продажах насіння овочевих культур.
 
Для забезпечення максимально високого рівня якості насіння та обслуговування, компанія "Хазера" працює з рядом систем якості, призначених для управління та перевірки її діяльності. Виконання компанією всіх систем гарантій якості контролюється Голландської садівничої інспекцією (Naktuinbouw).
 
Лабораторії компанії "Хазера", які розташовані в м. Маде (NL) і були акредитовані відповідно до стандартів NAL (Naktuinbouw Accredited Laboratory), призначені для проведення контрольних випробувань проростання насіння, генетичної та фізичної чистоти насіння і їх захворювань.
 
Крім того, "Хазера" отримала дозвіл Skal, перевіряючого органу біологічної продукції в Нідерландах, на продаж насіння під знаком якості EKO.
 
Аудит систем якості проводиться регулярно на внутрішній і зовнішній основі.
 
Компанія "Хазера" дотримується всіх запобіжних засобів з виробництва насіння. Але компанія, не гарантує, що насіння будуть відповідати очікуванням і / або є повністю чистими від захворювань. Будь-яка відповідальність, а саме відповідальність, пов'язана із захворюваннями виключена. Крім того, будь-який збиток, який виникає в результаті використання цих насіння, обмежений ціною придбання цього насіння, і користувач насіння не може подати будь-який позов "Хазера" або його дистриб'ютору (ам) за будь-який інший (непрямий) збиток.
 
Багато досліджень в компанії "Хазера" спрямована на боротьбу зі шкідниками і хворобами. Кодування стійкості, застосовуване компанією "Хазера", заснована на керівних принципах кодування стійкості гібридів, встановлених Міжнародною Насіннєвий Федерацією. Важливо підкреслити, що специфіка шкідників або збудників хвороб може змінюватися час від часу, і це залежить від факторів навколишнього середовища, нових біотопів шкідників і нових патогенних рас, які здатні подолати стійкість гібрида.
 
 


 

Дополнительная информация

 
Youtube LinkedIn Facebook Limagrain

Меню

Пошук

Прямі посилання

  • Карта світу
  • Регіональні заходи
  • Нові сорти/гібриди
  • Посилання
  • Відео

 

Цей веб-сайт

 

Дисклеймер

This website is part of the Hazera International corporation - see www.hazera.com