UKRAINE

Про нас

Компанія "Хазера Україна" є структурним підрозділом "Хазера Сідс Б.В.", яка, в свою чергу, входить до складу французького кооперативу "Лімагрейн" - лідера серед насіннєвих компаній Європи

Основою нашої діяльності є реалізація високоякісного насіннєвого матеріалу овочевих культур від виробників зі світовим ім'ям.

На сьогоднішній день ми ексклюзивно представляємо продукцію двох компаній на ринку України. Серед них:

- "Хазера Сідс Б.В." (Голландія), широковідома завдяки селекції гібридів капусти, цибулі ріпчастої, редиски та кавуна. Візитною карткою даної компанії є такі гібриди, як Магнус, Саті, Дієго, Тареско, Дормо, Васко, Варда і ін.

- "Хазера Сідс Лтд" (Ізраїль), яка має в своєму активі дині ананасового типу, томати для відкритого і закритого грунту, а також інноваційний продукт - безнасіннєві кавуни. Добре знайомимі для українського споживача такі гібриди, як Раймонд, Нево, Мейрон, Пінк Клер, Ісміні, Калісто, Галілея, Екстезі, Сагі і ін.

- "Вілморін" (Франція), є широковідомою у всьому світі виробником моркви нантського типу, салатів, а також томатів для відкритого і закритого грунту. Серед гібридів слід виділити Болеро, Маестро, VP-1, Джаделло, Ольга, Топкапі та ін.

За кожною розробкою стоять роки випробувань, сотні списаних аркушів з нотатками і спостереженнями. Але перш за все, за цим стоїть ваша праця та допомога, надані в проведенні тестування багатьох сотень експериментальних сортів і гібридів, з яких лише гідні зразки потрапили у виробництво.

Крім високоякісного насіннєвого матеріалу, наші регіональні менеджери завжди готові надати вам інформацію щодо технологій вирощування овочевих культур. Їх досвід і знання допоможуть вам досягти максимального успіху! 

Весь насіннєвий матеріал має сертифікат якості і гарантію від виробника. 

Ми бажаємо вам вдалого сезону та успіху!

 
Youtube LinkedIn Facebook Limagrain

Меню

Пошук

Прямі посилання

  • Карта світу
  • Регіональні заходи
  • Нові сорти/гібриди
  • Посилання
  • Відео

 

Цей веб-сайт

 

Дисклеймер

This website is part of the Hazera International corporation - see www.hazera.com